Tři králové přicházejí 👑👑👑

Tři králové přicházejí Přinášejí radost a boží požehnání. Netradiční okolnosti s sebou letos přinesly i netradiční řešení. Koledníci letos dorazí ONLINE. Jedno ale zůstává stejné, i letos můžete svým příspěvkem pomoci lidem v nouzi. Začněte nový rok dobrým skutkem a připojte se tak k tříkrálovému poselství.

Jakým způsobem tedy můžete letos projevit solidaritu a přispět do tříkrálových pokladniček?

ONLINE KOLEDA ONLINE koleda vám chce zprostředkovat zážitek z koledování ve virtuálním prostoru. Věříme, že online koledníci vás potěší stejně, jako by stáli u vašeho prahu. Navštivte ONLINE koledu, přijměte požehnání a přispějte do ONLINE kasičky. Přispět můžete přímo sociálním službám kutnohorské charity vyplněním PSČ. Přispívat do ONLINE kasičky můžete do 30. 4. 2021.

Koleda: https://www.trikralovasbirka.cz/

TŘÍKRÁLOVÉ POKLADNIČKY Jsou umístěné ve Vašem regionu a jejich seznam najdete na www.kh.charita.cz. Přispět můžete až do 24. 1. 2021.

Umístění pokladniček ve Vrdech: – Smíšené zboží u OÚ Vrdy – Pekárna Vrdy – Smíšené zboží Bala Dolní Bučice – Butik (zásilkovna) Boundless Dolní Bučice

BANKOVNÍM PŘEVODEM Finančním darem na ÚČET: 66008822/0800, variabilní symbol: 77705011, Česká spořitelna a.s. Účet s tímto variabilním symbolem je přímo určen pro Oblastní charitu Kutná Hora.

QR PLATBA Načtěte si do aplikace mobilního bankovnictví QR kód a zadejte příjemce Oblastní charita Kutná Hor